Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

VH2 - Pasari de fum

I:
Se nasc din vise doar la ore tarzii
Plutesc intinse peste ceruri pustii
Lumina palida se scurge din nori
Le simt venind odata cu primii zori
II:
Le caut vesnic si tot vesnic le astept
Cu aripi oarbe mi se zbat in piept
Le caut vesnic, fara ele mi-e greu
Sunt urme albe peste sufletul meu