Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Urma - This time

I:
Today I'm chasing my own ?? to catch
This time I'm missing only ??
Today I'm chasing my own golden fish
This time I'm missing only for myself.

Refren:
Break me down 'cause I won't stay !
Tie me down 'cause I won't stay !

II:
Today I'm chasing my own better day
??
Today I'll catch my golden fish again
A little help so I can heal myself.

Refren:..

It's time to be myself !