Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Sexxy - Treaba mea

I:
Luni ai plecat, nici nu m-ai privit
Iar joi ai sunat sa spui ca ai gresit.
II:
O noapte cu mine, doar atat iti mai doreai
La ce inseamna maine, tu nu te gandeai
Nici nu iti doreai, nu visai...

Refren:
E treaba mea pe cine iubesc
Nu cred ca te intereseaza
Treaba mea cu cine vorbesc
Ce vrei sa-mi spui nu mai conteaza.

III:
Dragostea mea, un parfum in gand
Nu voi regreta, un vis frumos si atat.

II:..
Refren(x2):..