Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Sexxy - Tinaya

I:
Crezi ca toate fetele sunt de un singur fel
Eu sunt altfel, nu-ti vreau banii din portofel
II:
E un joc, vrei sa-ti mearga
Joc de noroc, pisica alba sau pisica neagra

Refren:
Eu pentru tine sunt Fata Morgana
Visezi ma atingi, Fata Morgana
Ai vrea sa fiu a ta dar nu-ti dai seama
Sunt doar in mintea ta, Fata Morgana.

III:
Despre tine vrei sa stie toti din jurul tau
Insa nu stii sa iubesti in felul meu.

II:..
Refren:..