Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Sexxy - Poveste de iubire

I:
Esti un barbat cu un nivel ridicat
Nu poti refuza ce ai in fatza ta.
II:
E pacat, demodat,
Poate eu nu voi afla

Prerefren:
Iubesti in rate, nu-ti pare rau
Cand vei sti ca gresesti,
Ai sa vrei sa iubesti
Va fi foarte greu.

Refren:
O poveste de iubire nu-i un simplu joc
E un cer inchis
Care acum tu l-ai deschis