Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Sexxy - Mi-e dor de tine

Refren:
Mi-e dor de ochii tai
Mi-e dor de ce spun ei
Imi este dor de glasul tau
Mi-e dor de chipul tau.
Mi-e dor de ochii tai
Mi-e dor de ce spun ei
Imi este dor de chipul tau, de tine.

I:
Spune-mi ca nu vei pleca
As vrea sa fii cu mine
Sa fiu numai a ta.
II:
Noptile trec cu greu
Si simt parfumul tau
De tine imi vorbeste totul in jurul meu.

Refren:..

III: