Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Sexxy - F.T.L.

I:
Azi, la 9 m-am trezit
Si m-am indragostit pentru a suta-mia oara, oare ?
Stii, fetele m-au sunat sa mergem imediat
La o cafea, o barfa, o plimbare
II:
Dar imi doresc sa adorm si sa ma trezesc cu tine
Da, recunosc, toata ziua vorbesc doar despre tine.

Refren(x2):
Fetele nu inteleg de ce
Numai de tine le povestesc
Pentru ca te iubesc...

III:
Sun, stiu ca te zapacesc,
Stiu ca te innebunesc
Nici la coafor nu pot sa uit de tine
IV:
Vreau sa treaca orele,
Sa zboare clipele
Tu iti doresti la fel de mult ca mine ?

II:..
Refren:.