Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Sexxy - A.E.A.O.

A-a-a-a, e-e-e-, o-o-o-o, a-e-a-o

I:
De dimineata vreau sa ma trezesc
Imi este lene si nu reusesc, e firesc.
II:
Noapte de noapte ma indragostesc
E viata mea si nu ma gandesc
III:
Daca n-am un ban si n-am nici un plan
Vreau sa evadez si atunci ma distrez
Poate am pierdut tot ce am avut
Poate asa am vrut, dar mai bine cant.

Refren(x2):
A-a-a-a, e-e-e-e, o-o-o-o, a-a-a-e-a-o

IV:
Nu am un toata casa o cafea
N-am o tigara si citesc ceva pe canapea
V:
In frigider e-o singura bezea
Dar vine seara si e bine asa.

III:...
Refren(x2):..