Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Sarmalele reci - Blonda din blocul meu

I:
Se plimba cu-n dulau.
Ce-as da sa fiu chiar eu
De lesa-n locul sau.
Se spala cu Camay
Ce m-as topi chiar eu
Sapun pe pielea ei.
II:
Ce n-as da sa fiu televizor
S-o vrajesc cu filme de amor
Ti-as fi pres la usa
Sa ma calce toti
Si-as vedea atunci de ai sau nu chiloti.
Da banii pe taxi
De-as fi sofer si eu