Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Rustic - Badita, iubirea ta

Refren:
Badita, iubirea ta
Mi-a aprins iar inima
Bade, badisorul meu
Eu oftez de dorul tau
Badita, iubirea ta
Mi-a aprins iar inima
Daca nu ai sa mai vii
Toata noaptea n-as dormi.

I:
Te astept noapte in padure
Sa culegem fragi si mure
Sa imi dai guritza ta
Si sa-mi spui ca sunt a ta.
II(x2):
Te astept langa carare
C-am in suflet numai jale
Te astept langa izvor
C-am in suflet numai dor.

III:
Te astept noaptea in pridvor
Arde inima de dor
Sa vii cand e Luna noua