Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

O-Zone - Despre tine

I:
Ma trezesc cu tine-n gand
Despre tine vreau sa cant
Melodia mea de dor
Care place tuturor.
II:
Nu raspunsi la SMS
Eu iti scriu atat de des
Poate m-am purtat urat
Dar sa stii ca te-am iubit.

Refren(x2):
Ma inec in ochii tai, la-l-la-la-lei
Plange lumea dupa ei, lal-la--;alei
Esti un inger pe Pamant
Despre tine cant si zi si noapte, la-l-la-la-lei.

III:
Daca mergi cu mine-n vis
Am sa te invat sa razi
Si-am sa-ti cant pana in zori
Cantecelul meu de dor.

II:..