Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Ooops! - Simte placerea

I:
Nu te-mpotrivi
Poate tu nu stii
Vreau sa ne jucam
Sa ne alintam
Vreau sa ma privesti
Sa ma cuceresti
Ochii tai imi spun
Ca nu ma amagesti.

Refren(x2):
Hai simte impreuna cu noi placerea
Nu te uita inapoi, indrazneste !
Nu te opri, nu inceta
Imi arde de joaca
Voi fi doar a ta !
Atinge-ma acum