Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Mircea Rusu Band - Vals de week-end

I:
Hai, lasa tristetea fata frumoasa
Nu-i momentul sa te-ntrebi omenirea incotro
Pe toti ne doare stresul, pe toti ne apasa
Toti avem viata trasa la indigo

Refren:
Hai sa cantam
E week-end, e vineri
Hai sa cantam
Ca si cum ar fi pentru ultima oara vineri