Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Mircea Rusu Band - Macar o garsoniera

I:
Nu am casa mea si nici televizor
Ma descurc destul de greu
Te-nteleg, ai vrea sa-ti faci un viitor
Si pleci ca ce-ti pot da eu

Refren:
Cand ma voi trezi maine dimineata
Numai poza ta o s-o am in fata
Cand ma voi trezi maine dimineata
Numai poza ta o s-o am in fatza.

II:
Mi-ai lasat bilet ca totul a fost minunat
Si de nimic nu-ti pare rau
Dar mai la concret, esti cu un privatizat
Si langa el e locul tau

Refren:..