Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Mircea Russu Band - Deschide-ti inima

I:
Oricat de mult ai cauta
Sa-ti afli in toate linistea
Oricate drumuri ai umbla
Iubirea e averea ta
Campii intinse, lunci si vai
Alege dintre atatea cai
Si oameni buni si oameni rai
Acuma tai.

Refren(x2):
Deschide-ti inima si intelege lumea cu ea.

II:
Pe cine in brate vrei sa strangi ?
De ce te bucuri, de ce plangi ?
Si cine esti si ce-ai ajuns
La toate vei gasi raspuns.

Refren(x6):..