Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Juniors - Scoala

Refren:
Nu ne mai place scoala
Vrem sa chiulim
De la ore sa fugim.

I:
Poti sa-mi dai nota 0 la purtare
Daca vine de la tine nu ma doare
Stiu ca sunt o fata rea
Dar nu e treaba ta,
Asa sunt eu si nu ma vei schimba.
II:
Nu mai vreau premii I si coronitze
Am o groaza de absente si de fitze.
Vreau sa vina pauza,
Mi-e tare dor de ea
N-am invatat si nici n-am incercat.

Refren:(x2)..

II:
Stiu ca sunt fata care nu invata
Dar sunt foarte ocupata, sunt pe fatza.
Nu stiu cum e la liceu,
La scoala-i foarte greu
As vrea mereu distractie la greu.

Refren:..