Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Jais - Stai

Refren:
As vrea sa stai mereu
sa nu mai pleci, mi-e greu
As vrea sa stai pe loc
Tu esti al meu, esti tot.

I:
Daca-mi auzi vocea acolo unde esti
Sau daca-mi simti prezenta in vise uneori
Sa stii ca eu te-astept si-acum sa te intorci la mine
Camasa sa ti-o port din nou
Sa bem cafea cu lapte
Sa fiu pe gustul tau.

Refren:..

II:
Inseamna mult acuma sa fim iar amndoi
Sa te privesc intr-una
Tu ma privesti in ochi si stii ca nu mi-a fost totuna
Cu voce calda imi raspunzi
'Iubito, mi-a fost dor sa vii'
Si, dintr-o data totul era senin.

Refren:..