Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Heaven - Hai du-ma pe o stea

Refren:
O-o-o-o-o-o-o
Hai du-ma pe o stea
Du-ma in lumea ta
Arata-mi dragostea.
O-o-o-o-o-o-o
Priveste in ochii mei
Du-ma unde vrei
In lumea dragostei.

I:
Cand vreau s-ajung la tine, la inima ta
Doar privesc la stele si te pot visa.
II:
Stii ca te iubesc prea mult
Ca ador sa te sarut
Te iubesc atunci cand dormi
Te iubesc (cand dormi...)

Refren(x2):..

III:
Te vad cum strangi in palma o poza de-a mea
Alunec pe o raza, iti fur dragostea.

II:..
Refren(x4):..