Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

DJ Alexinno - Cer intunecat

I:
Deep river runs its course to the warm horizon
Shadows of falling leafs, October moon and rusty skies
Everchanging feeling, the seeds of autumn in my mind.

Refren:
Like the hiding sun, like the hiding sun
Feels like it's just begun
A hiding sun, like the hiding sun
Waiting for summertime.

II:
Hiding summers age no more
No more reasons over sky
Turning dark on empty hollows
When summer was my only friend.
Sailing back this way again
Winter's my brother
Sailing back this way again
Winter's my brother away.

Refren(x2):..