Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Delia - Ziua ta

I:
Astazi e ziua ta,
Zi frumoasa ca mine
Ia-ti prietenii toti
Si vino iarasi la mine.

Prerefren:
Vom petrece ca nebunii pana-n zori de zi
A doua zi de dimineata vom avea ce povesti
Fara striptease masculin, poate doar feminin
Fara bancuri proaste, poate numa', numai boxe arse.

Refren:
Cheama-ti prietenii
Distreaza-te asa cum stii
Asculta ce vrei s-asculti
Da volumul tare
Esti liber sa faci ce simti,
Liber in miscare.

II:
Daca vii insotit
Mai gandeste-te odata
Un final fericit
Fetele iti promit noaptea toata.

Prerefren:..
Refren(x3):..