Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Delia - Imi dai fiori

I:
Esti al meu, sunt a ta, nu ma face sa fiu rea
Mi-este greu sa m-abtin, vreau in brate sa te tin
Pas cu pas ma urmezi sa-ti arat ce vrei sa vezi
Cauta, vei gasi locul unde vrei sa fii.

Refren:
Cand ma atingi usor
Tu, tu imi dai fiori
Simt cum ma topesc
Simt cum innebunesc
Cand ma atingi usor
Tu, tu imi dai fiori
Simt ca ma topesc
Simt ca innebunesc.

II:
Te provoc sa uiti tot, cand m-atingi simt ca iei foc
Cat mai sus ai putea, fa-ma sa plutesc cumva
Jocul tau il iubesc, soaptele ma ametesc
Cand imi spui vorbe dulci stiu ca incerci sa ma seduci.

Refren(x4):..