Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Delia - Baby

I:
As vrea sa poti sa-mi dai iubirea ta
M-ai vazut plangand dar nu-ti pasa
Tot ce-as putea sa fac, dragostea mea
Sa ma primesti in viata ta.

Refren(x2):
Baby, inima imi bate tare cand sunt doar cu tine
Ma atingi c-o raza de soare, baby.

II:
Nu vreau sa uit acum ce-a fost intre noi
Cand ne plimbam mereu doar amandoi
Nici ochii mei atunci cand lacrimau
Stelele din cer ce ne priveau.
III:
Te vreau doar pentru mine sa-mi mangai inima
Si nu te-mpart cu nimeni, ramai iubirea mea.

Refren(x2):..
III:..