Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Delia - Aprind, sting

I:
De undeva te stiu
Ai vrea a ta sa fiu
Ma vrei cum altii vor
Crezi ca-ti va fi usor.

Refren:
Imi place sa te-ating
Imi place sa te-aprind
Imi place sa te-ating
Imi place sa te sting.

II:
Stii ca e doar un joc
Nu cred ca ai noroc
Sa cad in plasa ta
Sa te provoc asa vrea
Te-apropii mult prea mult
Ai vrea sa stii cum sunt
Jocul te-a zapacit
Ma placi si te-ai grabit
Spune-mi acum ceva
Cat mai poti rezista ?

Refren(x2):..

III:
Spui ca ma vrei
Dar lasa-ma, stiu ce fac.

Refren(x2):..