Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

De Luxe
- Zi de zi

I:
Azi iti aduc in dar inapoi
Dorinta de a fi amandoi
Atat de aproape voi fi
Zi de zi.
II:
Dar ieri am aflat ca nu e usor sa fim impreuna
Si-as vrea sa stii cat de mult te doresc
Si-am sa-ti spun intr-o zi:

Refren(x2):
Te iubesc doar pe tine
Vreau sa te am langa mine
Zi de zi, zi de zi
Am sa-ncerc sa nu te pierd.

III:
Visez ca te pierd atat de usor
Iar in noapte imi va fi dor
Am sa fiu langa tine
Zi de zi, zi de zi.