Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

De Luxe - Nu vreau iubirea ta

I:
Nu vreau decat sa-ti spun
Nu te mai vreau acum
Totul s-a terminat
Nu vreau batai de cap.

Prerefren:
Stiu ca azi ochii mei sunt prea senini
Stiu ca asta pentru tine este un chin
Tu ai vrea sa-ntalnesti astazi privirea mea
Dar nu cred ca mai poti astazi salva ceva.

Refren:
Hei, nu ma intorci din drum
Sunt libera acum
Sa-mi vad de viata mea
Hei, nu vreau sa te ascult
Deja e mult prea mult
Nu vreau iubirea ta.