Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Candy - Seara iti pare rau

I:
Ti-am spus ca te vreau
Te vreau aproape
Te strig in noapte
Mi-e dor de tine
Spui ca nu-ti pasa
Nu vrei iubire
Te joci cu mine
Dar, mai bine lasa.

Prerefren:
Zi de zi mi se pare
Ca ne-amagim fara rost
Simt ca-nnebunesc
Iti spun ca nu te vreau
Dar stii ca te iubesc.

Refren:(x2)
Plang dupa tine, tu fugi de mine, ouou
Dar seara imi spui ca-ti pare rau
Te strig in noapte, vreau mai aproape sa te am
De ce vrei sa ma ranesti ?

II:
Vin dupa tine pana la munte, pana la mare
Nu ai scapare, vin peste tine, tine-te bine
Te fac sa crezi ca te vreau si apoi te las.

Prerefren:..
Refren:..