Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Candy - Poveste

I:
Vreau sa stii ca te port in gand
Zi de zi te aud cantand
Simt ca esti tot ce mi-am dorit
Si-n ochii tai simt ca visul de a fi o stea
Astazi s-a implinit
Nimeni nu te va opri.

Prerefren:
Esti ciudat dar simt ca te cunosc cu adevarat
Ai vrut tot si stii c-a meritat.

Refren(x2):
Ai avut un vis si ursitoarele au promis
Ca vei canta tot ce ti-ai dorit
Acum s-a implinit.

II:
Si-n visul tau un cantec te va ajuta
Sa simti ce-i dragostea
Si-atunci vei vrea sa ma poti avea
Nu spune nu si atunci pe scena luna va cadea
Cu stele ce vor vrea sa cante trist refrenul unui vis.

Prerefren:..
Refren(x4):..