Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Candy - O seara perfecta

I:
Te uiti la mine, nu intelegi ca doar eu pot sa aleg
As vrea sa stiu mai bine tot ce vrei, nu pot sa astept

Prerefren:
Tentatia te-ajuta, nu scapa nici o secunda.

Refren:
O seara perfecta vreau sa am
O seara perfecta cu tine
O seara perfecta vreau sa am
O seara ce n-o vei regreta.

II:
Priveste-ma mai bine, nu ezita, n-accept un refuz
Eu te-am ales pe tine, nu mai fii atat de confuz.

Prerefren:..
Refren:..

III:
Ia-ma in bratele tale acum,
Nu spune nimic, nu vreau sa ascult
Maine voi stii ca tot ce-am avut
O seara perfecta si poate mai mult.

Refren:..