Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Candy - Nu renunta

I:
Macar o data in viata fiecare fata a sperat
Sa fie pe scena si s-o iubeasca sincer un baiat

Prerefren:
Da, asculta la mine
Distreaza-te bine
Sa faceti ??
Lasati-ne in pace !

Refren:
Daca doar pentru o zi
In locul meu tu ai fi
Ai simti ca lumea-i a ta
Toate fete-ar stii
Si baietii te-ar iubi
Sigur nu vei uita
Doar asa
Vei fi o stea
Nu uita
Lumea-i a ta.

II:
Sa crezi mereu in tine si-atunci cand este greu nu renunta
Nu stii, poate viata chiar de maine ti se va schimba.

Prerefren:..
Refren:..