Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Candy - Fitze

Refren:
Fitze, fitze, ai in cap
Dar mie-mi placi asa cum esti
N-am sa te las sa pleci
Fitze, fitze, ai in cap
Mie-mi placi chiar daca altii spun ca esti ciudat.

I:
Te-am vazut aseara,
N-am avut curaj sa-ti spun ce simt
Mi-ai zambit si m-am pierdut
M-am lasat cuprinsa de-al tau sarut.
II:
Cine stie daca vei fi doar al meu
Sau odata n-ai sa pleci cu alta
Vreau sa stii ca..
De fitze m-am cam saturat.

Refren(x2):..

III:
Crezi ca toate fetele mor dupa tine
Atunci cand te vad
Esti fitzos dar te tratezi
Si-n seara asta vreau sa vad cum dansezi.

II:..
Refren(x4):..