Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Candy - Esti indiferent

Refren(x2):
Esti indiferent, esti indiferent
De ce, de ce ?

I:
Dintr-o data te-ai schimbat
Mi-ai dat de gandit, ceva s-a intamplat
Nu stiu daca-i vina mea
Ca te-ai plictisit sau iubesti pe altcineva.
II:
Am incercat sa-ti fiu pe plac, dar n-ai observat
Te-ai iertat, am vrut sa fii fericit.
III:
Chiar ai atunci cand ne-am certat tot eu am cedat
Spune-mi acum ce s-a intamplat.

IV:
Toti prietenii imi spun
Ca sufar prea mult, prea mult ma consum
Te joci cu inima mea, profiti ca te iubesc
Si sigur asta am...

II:..