Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Boombastic - Oriunde tu esti

Oriunde esti tu...

Refren(x2):
Oriunde tu esti la tine ma gandesc
In orice loc pe tine te visez si
Nici departarea nu poat' sa mi te ia
Eu te iubesc si te doresc
Tu esti doar a mea.

I:
Dac-ai stii cat te iubesc,
Dac-ai stii cat te doresc
Nu ai pleca.
II:
Imi spui ca ma iubesti
Imi spui ca ma doresti
Glasul tau il aud in fiecare noapte.

Refren(x2):..

I:..