Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

B Brothers - Viata nu e un joc

I:
Viata nu e un joc
Unii nu inteleg deloc
Nu e greu sa-ntelegi
Tu poti sa alegi.
Suparat tu ai fost
Nu dispera, nu are rost
Va veni si o zi cand vei reusi.

Refren:
Priveste in urma ta si poate vei vedea
Ca bucurii in viata poti avea
Priveste in urma ta, incearca sa-ntelegi,
In viata trebuie sa alergi.
Priveste in urma ta si poate vei vedea
Ca bucurii in viata poti avea
Priveste in urma ta si poate vei afla
Ca prin iubire vei rezista.

I:..
Refren:..