Studii in strainatate, burse, mobilitati. Acum ai foarte multe oportunitati de a studia in afara tarii. Noi suntem alaturi de tine si te tinem la curent cu cele mai bune oferte de studii in strainatate.

+ Click:  Grupuri | Newsletter | Portal | Referate online | Forum discutii | Premii de excelenta | Europa

AICI INCEPE

CALATORIA TA!

<<Back   Despre Zip Travel Noutati FAQ Links Chisinau Contact

Programe

ZIP Youth & Student Travel este specializata in programe diverse de munca, studiu si calatorie in toata lumea!

Daca esti tanar pana in 40 de ani, student sau nu, poti alege dintre programele oferite de noi:

- Work and Travel USA - pentru studenti, 3 luni in vacanta de vara

- Internship USA si Internship Brazilia - pana la 18 luni in tarile respective, in programe de pregatire profesionala (practica platita)

- Study, Work & Travel Australia - de la 6 luni la 3 ani

- Program de munca H2B - pana la 10 luni

- AuPair

- Work & Travel Franta si Grecia

Alege ce ti se potriveste si indrazneste sa calatoresti si sa cunosti lumea!

Aveti intrebari?

(+40) 21 210.64.20