Studii in strainatate, burse, mobilitati. Acum ai foarte multe oportunitati de a studia in afara tarii. Noi suntem alaturi de tine si te tinem la curent cu cele mai bune oferte de studii in strainatate.

+ Click:  Grupuri | Newsletter | Portal | Referate online | Forum discutii | Premii de excelenta | Europa

AICI INCEPE

CALATORIA TA!

<<Back   Despre Zip Travel Noutati FAQ Links Chisinau Contact

NOUTATI

Practica profesionala in Grecia, in industria turismului!

Programul Work and Travel Grecia este o oportunitate de a face practica profesionala in domeniul serviciilor si turismului in hoteluri si restaurante de 4 si 5 stele.

Plasamentele incep din aprilie pana in octombrie, dar si cu date de incepere mai tarzii.

In luna martie, ZIP TRAVEL gazduieste Targul de Joburi Work and Travel Grecia in cadrul caruia aplicantii vor fi intervievati direct de catre angajatori.

Inscrieri in program la inscrieri@ziptravel.ro

Detalii program aici.

02007-02-27