Vacanta bate la usa? Vrei sa petreci un week-end cu prietenii tai departe de casa? In aceasta pagina vei gasi preturi studentesti pentru cele mai faine excursii si tabere!

+ Click:  Grupuri | Newsletter | Portal | Referate online | Forum discutii | Premii de excelenta | Europa

TABERE SI EXCURSII PENTRU TINERI SI STUDENTI

<<<back to index

PASTE IN KONSTANTIN SI ELENA

HOTEL AZALIA 4*

ALL INCLUSIVE

07.04 – 09.04.2010
2 nopti

3 nopti

06.04 – 10.04.2010
4 nopti

89

112

129

Cazare in camera SINGLE

-

Un hotel nou, construit in anul 2004, cu o arhitectura moderna, ce este amplasat chiar pe plaja statiunii St. Constantin & Elena. Atat conditiile oferite cat si pozitia hotelului ne conduce cu gandul la o vacanta de vis pe malul Marii Negre. Camerele sunt dotate cu aer conditionat, mini – bar, balcon, telefon, TV satelit, uscator de par, baie proprie. Hotelul de 9 etaje, dispune de 249 de camere, 3 lifturi, piscina pentru copii, piscina interioara, piscina exterioara, sezlonguri si umbrela de plaja gratuit, diferite baruri, lobby bar, restaurant principal, casa de schimb valutar, animatie, shop, frizerie, sala internet, sala fitness, sauna, masaj, centru balneo, biliard, cabinet medical, safe la receptie.
- Copii < 4 ani cazati in pat suplimentar – GRATUIT
- Copii intre 4 – 12 ani cazati in pat normal – 30% reducere;
- Copii intre 4 – 12 ani cazati in pat suplimentar – 50% reducere;
- Al treilea adult in pat suplimentar – 30% reducere;
- 2 adulti + 2 copii cazati intr-o camera dubla – fiecare copil achita 50% din tariful adultilor;
- Taxa de statiune – 6 EUR/adult si 3 EUR/copii – se achita la agentie

Pretul include:
- Cazare;
- Mic dejun, pranz si cina – buffet;
- Coffe brake dupa amiaza;
- Bauturi alcoolice si racoritoare fabricate in Bulgaria;
- Acces gratuit la sala fitness, sauna si piscina interioara;
- Parcare pazita

HOTEL St. Elena 4*

Mic dejun + Pranz festiv Paste

3 nopti

06.04 – 11.04.2010
5 nopti

89

122

Cazare in camera SINGLE

129

180

Cazare in apartament – minim2 adulti

110

159

Hotelul a fost complet reconstruit in 2003 si 2006 fiind amplasat la 450 m de plaja, in mijlocul unui parc deosebit. Cazarea este asigurata in 106 camere (~ 16 m2) si 17 apartamente. Fiecare camera este echipata cu TV satelit, minibar, telefon, aer conditionat, WC cu dus sau cada. Apartamentele sunt formate din 2 camere: un dormitor, 1 living foarte spatios cu canapea extensibila, bucatarie complet echipata, cablu TV, minibar, telefon, baile cu cada, uscator de par, terasa.
Hotelul dispune deasemenea de lobby bar, pool bar, BBQ, piscina exterioara cu sectiune pentru copii, piscina interioara cu apa termala (22 m lungime/12 m latime) cu sectiune pentru copii, sala fitness, centru cosmetica si relaxare, masaj, sauna, mini zoo, loc de joaca pentru copii.
Alte servicii – casa de schimb valutar, safe la receptie, sala de conferinte cu 80 de locuri, parcare.

- Copii < 2 ani – GRATUIT;
- Copii intre 2 – 12 ani in pat normal in DBL – achita 50% din tariful normal;
- Primul copil intre 2 – 12 ani in pat suplimentar in DBL sau in apartament cu 2 adulti  - GRATUIT
- Al doilea copil intre 2 – 12 ani in pat suplimentar in DBL sau in apartament cu 2 adulti  - achita 50%;
- Copii < 12 ani in camera cu 2 adulti beneficiaza de gratuitate doar la cazare cu mic dejun. Pentru Pranzul Festiv de Paste, acestia achita 10 EUR;
- Al treilea adult in camera DBL sau Apartament beneficiaza de 20% reducere.
- Taxa de statiune – 6 EUR/adult si 3 EUR/copii – se achita la agentie

HOTEL ATLANT 4*

HOTEL Atlant 4*
Mic dejun Pranz Paste

07.04 – 09.04.2010

Noapte suplimentara

67

84

17

Cazare in Apartament

75

97

20

Cazare: Toate camerele au baie cu dus, telefon, TV prin satelit, balcon, minibar, uscator de par. Apartamentele au 2 camere separate, baie cu dus, telefon, TV prin satelit, balcon, minibar, uscator de par. Facilitati: Restaurant, bar la piscina, piscina cu apa calda minerala, masaj, seif.

- Copii pana la 6 ani in pat suplimentar – GRATUIT;
- Copii intre 6 – 12 ani in pat suplimentar – Gratuit cu mic dejun; acestia vor achita doar Pranzul Festiv in valoare de 20 eur;
- Copii intre 6 – 12 ani in pat normal – 50 % reducere;
- Al treilea adult in pat suplimentar – 20% reducere;
- Supliment demipensiune – 7 eur/persoana;
- Taxa de statiune – 6 EUR/adult si 3 EUR/copii – se achita la agentie.

Bucuresti

Calea Dorobantilor, Nr. 49,