Studii in strainatate, burse, mobilitati. Acum ai foarte multe oportunitati de a studia in afara tarii. Noi suntem alaturi de tine si te tinem la curent cu cele mai bune oferte de studii in strainatate.

+ Click:  Grupuri | Newsletter | Portal | Referate online | Forum discutii | Premii de excelenta | Europa

Scoli de limba in strainatate

Home | Studii universitare | Master | Scoli de limba | Cursuri de vara | Noutati | Impresii | Interviuri | Intrebari si raspunsuri | Contact

Scuola Leonardo da Vinci, Italia

Cursuri de limba italiana desfasurate in Florenta, Milano, Roma, Siena

Preturi incepand de la: 280 Euro pentru 2 saptamani cu 40 ore de curs
Cazare incepand de la: 200 Euro pentru 2 saptamani
Se ofera certificat de absolvire recunoscut de Ministerul Italian al Educatiei
Cursuri de limba italiana pregatitoare pentru medicina, drept, corespondenta de afaceri, turism, industria hoteliera s.a.

Pentru detalii si inscrieri, contacteaza Edu Project

ScoalaOnline | Studii in strainatate