Vacanta bate la usa? Vrei sa petreci un week-end cu prietenii tai departe de casa? In aceasta pagina vei gasi preturi studentesti pentru cele mai faine excursii si tabere!

+ Click:  Grupuri | Newsletter | Portal | Referate online | Forum discutii | Premii de excelenta | Europa

DANSEZ PENTRU TINE - WORKSHOP DANS

<<<back to index

URBAN DANCE WORKSHOP

20,21,22 oct

Invata 6 stiluri de dans intr-un seminar!

Pregatiti-va pentru un nou workshop de dans sub marca StreetBeat. URBAN DANCE WORKSHOP!

Sunteti gata pentru Del Mak? Vine din Anglia, dupa ce a lucrat cu nenumarati artisti internationali, sa impartaseasca experienta sa cu cei care vor sa prinda ultimele miscari de dans.

Perioada:
20, 21, 22 octombrie 2007
Locatie: Sos. Giurgiului nr. 37, etaj 3, sector 4, Bucuresti
Descriere workshop:
Acest program de dans este dedicat atat incepatorilor cat si dansatorilor cu experienta care vor sa ajunga la un anumit nivel de pregatire. Acest tip de manifestare - workshopul - este din ce in ce mai cautat in randul dansatorilor dar si al amatorilor.

Pentru ca totul se intampla intr-un timp foarte scurt informatia despre fiecare stil de dans in parte este bine structurata si delimitata. Astfel dansatorul ramane cu miscari clare, teorie, notiuni de tehnica. Este de datoria lui apoi sa aprofundeze cunostintele capatate in timpul seminarului.

Coregraful britanic Del Mak, desi tanar are o experienta vasta in dans pe care doreste sa o impartaseasca cu tinerii din Romania.

Stiluri de dans abordate:
breaking, popping, locking, house, hip-hop & commercial street jazz

Poze

14.00 - 15.50 House
16.00 - 17.50 Commercial Street Jazz

Taxa de inscriere

- 160 lei pentru grupa 1 sau grupa 2 (nivel basic sau intermediar/avansat) - 6 sedinte
- 250 lei pentru ambele grupe - 12 sedinte

Inscrieri pana la 15 octombrie la dance@streetbeat.ro (emailul trebuie sa cuprinda: titlu [URBAN DANCE WORKSHOP] continut [nume, prenume, mobil, data nasterii])

Locurile sunt limitate!

Informatii la 0729.035.986

www.streetbeat.ro

-------------------------

Stim ca iti place sa dansezi, de aceea noi ti-am recomandat "Urban Dance Workshop" - seminarul de dans organizat de Streetbeat Dance School. Fie ca ai reusit sa te numeri printre participanti, fie ca nu, ai sansa acum sa privesti pe gaura cheii si sa vezi ce s-a intamplat in cele cateva zile de antrenamente cu un coregraf profesionist.

ScoalaOnline | Excursii, calatorii si tabere pentru elevi si studenti