Vacanta bate la usa? Vrei sa petreci un week-end cu prietenii tai departe de casa? In aceasta pagina vei gasi preturi studentesti pentru cele mai faine excursii si tabere!

+ Click:  Grupuri | Newsletter | Portal | Referate online | Forum discutii | Premii de excelenta | Europa

DANSEZ PENTRU TINE - CURSURI DANS

<<<back to index

Mega Party StreetDance

Joi, 15 noiembrie, 22.00 Complex Regie - Club R2

Cea mai mare petrecere hip hop r&b din Bucuresti! 1000 tineri petrec alaturi de tine!

ScoalaOnline | Excursii, calatorii si tabere pentru elevi si studenti