Vacanta bate la usa? Vrei sa petreci un week-end cu prietenii tai departe de casa? In aceasta pagina vei gasi preturi studentesti pentru cele mai faine excursii si tabere!

+ Click:  Grupuri | Newsletter | Portal | Referate online | Forum discutii | Premii de excelenta | Europa

Mega PARTY

<<<back to index

Mega Party editia a VI-a

It' s time to shake that booty

Ce faci joi, 20 decembrie? Cat stai tu pe ganduri iti povestesc despre planul meu.

OK, e joi, deci merge un pic de scoala, serviciu inainte si dupa, hlizeala cu vreo doi prieteni, poate o portie de cartofi prajiti si o cola. Nu esti impresionat? Pai abia de-acum incep sa ma laud.

Fii atent!

La ora 22.00 voi fi cu toata gasca intr-un club din Regie (R2). E o super petrecere cu multa muzica Hip Hop si R&B, nimic underground, ci numai bun sa, vorba aia, "shake that ass".

Locatia e super, muzica pe masura (Mixeaza live DJ Machu), ca sa nu mai spun de animatoare, concursuri, premii.

Daca joia ta nu arata la fel de bine, poate vii si tu in club cu mine. Da? Ok.

In cazul asta ar trebui sa stii ca intrarea e 10 lei, iar clubul nu se da in vant dupa pantaloni de trening (asta in caz ca te hotarai sa fii sporty).

Pentru rezervari masa (free) sunati la 0729.035.986 (Sunt 41 mese care asteapta sa fie umplute de tineri petrecareti)

Everyone who is anyone will be there, soo be there or be square!

ScoalaOnline | Excursii, calatorii si tabere pentru elevi si studenti