Vacanta bate la usa? Vrei sa petreci un week-end cu prietenii tai departe de casa? In aceasta pagina vei gasi preturi studentesti pentru cele mai faine excursii si tabere!

+ Click:  Grupuri | Newsletter | Portal | Referate online | Forum discutii | Premii de excelenta | Europa

TABERE SI EXCURSII PENTRU TINERI SI STUDENTI

<<<back to index

CURS intensiv de street dance - invata de la cei mai buni

In perioada 20 - 29 septembrie StreetBeat organizeaza un nou curs intensiv. De data aceasta va fi unul cu continuitate, partea a II-a a cursului fiind pe 10 - 19 octombrie.

Datorita succesului primelor cursuri intensive din aceasta vara, am hotarat sa iti oferim de data aceasta oportunitatea de a invata cele mai tari miscari de la unul dintre cei mai buni intructori de street dance din tara - Mircea Ecxarcu - instructor coregraf StreetBeat.

El are o abordare deosebita atunci cand isi instruieste elevii, predand pentru moment 6 stiluri de dans de la baza pana la aprofundare: popping, locking, new style, street style, dance hall, krumping. Vedeti mai jos programul cursurilor detaliat pe stiluri.

Fa cunostinta cu instructorul tau:

Program 20 - 29 septembrie

miercuri, 17 oct krumping
joi, 18 oct krumping
vineri, 19 oct coregrafie hip hop

Cele doua cursuri intensive nu sunt legate intre ele, insa cei care se inscriu la amandoua, vor avea o experienta mai vasta in mai multe stiluri din sfera street dance-ului.

Participantii care doresc sa profite la maximum de aceste cursuri vor dobandi un nivel mediu pe fiecare stil in parte. Va veti convinge de nivelul la care se lucreaza la StreetBeat din primul curs, iar dupa terminarea acestora veti trage singuri concluziile.

Pret:

• 120 lei/ un curs (10 sedinte a cate 1.40 h)
• 220 lei/ ambele cursuri (20 sedinte a cate 1.40 h)

Oferta speciala ! Vino cu 5 prieteni si ai cursul gratuit!

Pentru inscriere trimite mail la dance@streetbeat.ro mentionand in mesaj “curs intensiv”. Vei primi confirmarea pe email. INSCRIERILE SE FAC PANA PE DATA DE 18 SEPTEMBRIE. Banii se pot achita in fiecare marti si joi la 20.30 la sediul nostru din Sos. Giurgiului nr 37, etaj 3. Persoana de contact Mircea Ecxarcu.

Pentru detalii sunati la 0729.035.986 (Sol Sinceac) sau la 0740.31.18.71 (Mircea Ecxarcu).

ScoalaOnline | Excursii, calatorii si tabere pentru elevi si studenti