Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Voltaj - Scrisoarea

I:
Azi a fost cald si soare dar nu in inima mea
Si dimineata mi s-a parut ca aud vocea ta.
Nu stiu cum sa fac sa nu-mi mai fie asa de dor
Si iti scriu aceste randuri sperand ca timpul va trece mai usor.

Refren(x2):
Numar zilele, numar noptile
Cat mai am s-astept sa te strang la piept
Zilele, noptile, astept...

II:
Si nu mai vreau sa ma trezesc intre aceeasi pereti albi si goi
La fel ca sufletul meu cand nu suntem amandoi
Departe si singur, ma intreb cand oare am sa ajung inapoi?
Am nevoie de tine ca pamantul de ploi.

Refren(x2):..