Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Voltaj - Rabdare

I:
Toata lumea stie
Ce mult tin la tine
Tu nu vrei, dar tu nu vrei
Iti spun ca n-ai pereche
Ca esti de moda veche
Tu nu vrei, dar tu nu vrei-ei-ei-ei-ei...

Prerefren:
Mi-am dorit sa plec, s-o las in urma mea
Dar nu pot, o iubesc, o vreau doar pe ea.

Refren(x2):
E buna, e tare
Dar nu vrea, ca-i fata mare
E buna tare
Si vrea sa mai am rabdare.

II:
Se implineste anul
Am zugravit tavanul
Tot nu vrei, si tot nu vrei-ei-ei-ei-ei
Imi ceri sa facem nunta
Sa vina lume multa
Eu nu vreau, dar eu nu vreau.

Prerefren:..
Refren(x4):..