Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Voltaj
- Patapetine

I:
Mi s-a pus pata pe tine
Orice-as face nu-i destul de bine
Mi s-a pus pata pe tine
Cand nu mai stii ce sa faci
Ai putea sa incerci sa taci.
II:
Mi s-a pus pata pe tine
Crezi ca stii ce-i bine pentru mine
Mi s-a pus pata pe tine
Nu vrei sa intelegi si incepi sa ma stresezi.

Refren(x4):
Si daca nu am chef de tine,
Lasa-ma !
Daca vreau sa pierd o noapte pan-n zi
Lasa-ma s-o pierd !
Si daca vreau sa uit de tine
Lasa-ma !
Si zi mersi, mai rau nu poate fi.

I:..