Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Voltaj - De maine

I:
Si pun pariu ca ai iubit candva
Credeai ca-i jumatatea ta
Si-ai plans o noapte intreaga
Cand a plecat in graba
Simteai ca-i gata viata ta.
Dar de maine toate astea nu vor mai conta
Daca incerci sa spui asa :

Refren:
Am sa trec si peste asta
Ce va fi, va fi
Am sa strig iar 'Asta-i viata'
E si maine o zi.

II:
Si pun pariu ca ti-ai dorit candva
Ceva ce n-ai putut avea
Si te intrebai cum oare
Doar altii pot sa zboare
S-ajunga ei la steaua ta.

Refren:..