Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Voltaj - 20

Refren(x2):
Tanar vreau mereu sa fiu
Sa traiesc asa cum stiu
Ca la 20 de ani, fara griji si fara bani.

I:
Pentru cei care cred
Ca viata e facuta doar sa numeri,
Numeri banii si cum trec anii
Va spun acum, traiti acum
Viata e frumoasa, oricum,
Oricum e ea, usoara, grea.

Refren(x2):..

II:
Pentru cei care cred
Ca-n viata nu mai e nici o placere
Mai ia o bere si inc-o bere
Iubeste-o acum sau uit-o acum
Viata e frumoasa, oricum,
Oricum e ea, usoara, grea.

Refren(x7):..