Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Vama Veche - Curva regimentului

-Fratilor !!! Va rog sa faceti loc momentului in care am sa va prezint curva regimentului !!!
-Fratilor !!! Momentului !!! Curva regimentului !!!

Buzele mele te vor mangia
Unde tu nici cu gandul nu gandesti
Am sa-ti arat doi sani cum n-ai vazut
Si o sa salivezi ingandurat
Am sa ma incolacesc in jurul tau
Si-am sa te sfasai intr-un sarut
Incet incet nu vei mai rezista
Te vei tranti cu mine la pamant
Si intr-un sfert de ora vei uita de toata viata ta

Am sa va las sa-mi dati iubirea,da
Oricum altcineva nu v-o primeste
Si la sfarsit sa nu uitati ceva
La mine aici iubirea se plateste.