Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Pistol cu Capse - Spui ca vrei

Spui ca vrei sa ma uiti
Nici nu vrei sa asculti
Crezi ca ar fi cel mai bine sa pleci
Dar poate ca te-ntrebi mereu
De ce asculti tot ce zic eu.
Ai ramas fara timp
Stiu ca vrei sa ma schimb
Spui ca eu sunt cu capul in nori
Tot ce fac e gresit, e egal cu nimic
Acum stiu ca nu-ti pasa deloc.
Nu vreau sa las nimic asa
Sper ca intr-o zi te vei schimba
Si daca ne vom intalni
Sa-mi faci un semn si atunci voi stii.
Nu trebuie sa fii asa
Dar nu vad ce as putea sa-ti spun
Tu oricum faci ce vrei
Nu cred ca inteleg
Nici nu-mi vine sa cred
Toti imi spun ca esti altfel acum.