Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Pistol cu Capse - M-ascund

Incerc mereu sa m-ascund
Dupa o foaie si-un rand
Stiu ca din tot ce iti spun nu asculti un cuvant
Scriu un cantec cam de vreo doi ani
Mult prea sigur nu face doi bani
Poate maine imi vin niste versuri mai tari.

E o zi prea frumoasa sa stau suparat
Am trei caini ce nu se mai opresc din latrat
Totul e bine si nu-mi pare rau
Ce-i al meu de acum e si al tau
Dar de acum nimic nu poate fi greu.
Tot visez de 3 nopti cam acelasi vis
Nu stiu cum se facea dar cantam la Paris
La hotel vreo 5 stele erau
Ce sa facem cu toti ne-ntrebam
Chiar atunci m-am trezit si eram fericit.