Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Pistol cu Capse - Camera roz

Stau inchis intr-o camera roz
Inainte nu stiu ce a fost
Dar ma simt foarte prost
Nu are nici un miros
Nu cred ca are vreun rost
Acolo ma simt ca un prost.
Lumina nu am vazut
Fereatra e ca un scut
Cred ca as vrea sa ma mut.

Si o alta zi e la fel
Am incercat sa scap m-am pus in cap
Am stat doar un minut si-am ezitat
Am obosit si o sa ma complac.

Mi-e frica si vreau sa uit
E un loc al nimanui
Aici e teama oricui.
Afara ploua de un an